PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Kasutatud autod

Liising

Alates 2006. aastast pakub Veho Eesti autoostu finantseerimist Veho Liisingu kaubamärgi all. Eesmärgiks on pakkuda parimatel tingimustel uute Citroëni sõidukite ja kasutatud autode liisingfinantseerimist ning kaasteenuseid.

Veho Liising sisaldab lisaks auto liisingfinantseerimisele paketina kaskokindlustust ja kütuse sooduskaarti (deebetkaarti).

Sageli on kliendile kõige väärtuslikum just tema aeg. Veho Liising võimaldab autoostul pakkuda terviklahenduse, kus ühest kohast lahkumata ja täiendavalt mitme pakkuja peale aega kulutamata saab klient nii liisingfinantseerimise kui ka kaskokindlustuse pakkumise. Kliendile annab Veho Liisingu kasutamine lisaks konkurentsivõimelisele pakkumisele olulise aja kokkuhoiu ja mugavuse.

Veho Eesti klientidest kasutab liisingfinantseerimist uue auto ostul enam kui 80% ja kasutatud autode ostjatest ligikaudu 70% klientidest.

Kasutatud autod

Rent