PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Kasutatud autod

Autode tellimine Euroopast

Euroopast auto tellimine on lihtne ja mugav!

Veho Eesti kasutatud autode salongides on pidevalt üle 120 sõiduki, aga kui Te ei leia oma soovidele vastavat autot, siis pakume võimalust tellida omale sobilik auto Euroopast.

Veho kogenud ja abivalmis meeskond aitab Teil mugavalt ja turvaliselt leida sobiva sõiduki. Pakume võimalust tellida meie koostööpartneritelt garanteeritult madala läbisõiduga, kuni viieaastaseid ja kehtiva tehasegarantiiga sõidukeid. Teie edastate oma soovi ja meie teeme pakkumise.

Kui olete ise eelnevalt väja otsinud omale meelepärase sõiduki mõnest Euroopa autoportaalist, siis võtke meiega ühendust ja teostame väljaotsitud sõidukile ja selle müüjale taustakontrolli ja edastame kogutud info Teile. Olles veendunud pakutava sõiduki vastavuses kuulutuses märgitule, saame jätkata tehingu vormistamisega.

Kui Teil on soov soetada sõiduk liisingettevõtte vahendusel, aitame Teid kogu dokumentatsiooni vormistamisel.

Lihtsaim viis oma soovi meile edastamiseks on täita allolev auto tellimise vorm. Saatmise järel võtame Teiega ühendust ja räägime täpsemalt tellimise protsessi üksikasjadest. Kõikides tellimusega seotud küsimustes võtke meiega julgelt ühendust. NB! Vormi täitmine ja saatmine ei too Teile kaasa mingeid kohustusi.

Kliendipoolne ettemakse/sissemakse on alates 10% auto hinnast. Liisinguga ostu korral vormistame ettemakse kohe ka liisingu sissemakseks. Rusikareegel on, et mida suurem kliendipoolne ettemaks/sissemaks, seda väiksem on meie vahendustasu.

Veho on tegutsenud Eestis aastast 1992, seega omame automüügis 25-aasta pikkust kogemust. Meie kaudu sõiduki ostmine või tellimine on turvaline ja kogu protsess on  läbipaistev ja usaldusväärne.

Kasutatud autod

Rent